October 2011

Tipy na ploché bříško :-)

6. october 2011 at 11:50 | Blondie_♥ |  Beauty a body
Cíl: sexy bříško? No problem! S našimi super tipy ti i ty nej-mini špíčky zmizí skoro stejně rychle jako pára nad hrncem...

1/ SMÍCH

Kdo se alespoň pětkrát denně rozesměje opravdu od srdce, až ho bolí břicho, trénuje úplně přirozeným způsobem svoje břišní svaly. Takže: nevynechávej žádný vtip, pořádně se zasměj a můžeš se těšit z plochého bříška!

2/ STRAVA

Místo čokolády, hambáčů a dalších podobně tučných "kámošů" bys měla mlsat jakékoli ovoce! Třeba meloun, ten je nejen lahodný, obsahuje hodně vody a odstraňuje škodliviny. Taky ananas a hroznové víno jsou dobré druhy ovoce na zmenšování bříška!

3/ OPTICKÝ KLAM

Pozor! Extra zeštíhlující tip od stars: opálené bříško působí automaticky štíhlejší. Díky samoopalovákům budeš působit o kilo až dvě lehčí! Takže holky šup šup, nejdřív hydratační krém, pak samoopalovák a hezky natíráme!:-)

4/ VE ŠKOLE

Tohle cvičení je fakt efektivní a přitom ještě krásně jednoduché. Ve škole při sezení zatahuj bříško a na 10-20 vteřin ho vydrž mít zatažené. Pak si dej krátkou pauzu a zase opakuj.

5/ CHŮZE DO SCHODŮ

Kdo denně chodí do schodů, trénuje nohy a zadeček. Ale kdo k tomu ještě pevně vtahuje bříško a přitom nezapomíná na pravidelné dýchání, má navíc ještě dobrý trénink na bříško! Zvládneš to, celý jeden týden vybíhat všechny schody? Jasně!:-)

BODY: Tipy na ploché bříško! - foto

Kusovka - čaj pickwick :-)

6. october 2011 at 11:47 | Blondie_♥ |  Kusovky

Zdroj:www

Kusovka - paví oko ;-)

6. october 2011 at 11:46 | Blondie_♥ |  Kusovky


Zdroj: www