June 2011

Harry Potter a Relikvie smrti část 2

22. june 2011 at 10:45 | Blondie_♥ |  Filmy
Podívej se na zbrusu nový oficiální trailer finální části čarodějnické série...


Bože já se na to tak moc těším !! :)

David Beckham chce tetování na penis! :-o

22. june 2011 at 10:40 | Blondie_♥ |  Celebrity
Fotbalista je známý svými kérkami. Má jich po těle prý 30 nebo 31. Chce ale další a nevylučuje, že by měla zdobit jeho intimní partie.
O novém tetování Davida zpovídal britský televizní moderátor Craig Ferguson, kterému se vybrané místo na kérku zalíbilo natolik, až Beckhamovi navrhl, že by se mohli jít nechat tetovat spolu. "To zní skvěle," odvětil David, "ale potřebuju nejdřív pořádně přemýšlet o designu," zahrál vše raději do autu.

David (36) je nápadem dalšího tetování nadšený, ne tak ale jeho žena Victoria. "Pokaždé, když přijdu domů s novým tetováním, jen řekne: ´Proboha, hlavně už žádné další!´," svěřil se fotbalista.

Zároveň také prozradil, že jednou nebude mít problém dovolit svým třem ´klukům´ nechat se tetovat, až na to budou dostatečně staří. "Zatím jsou ale malí," řekl. "Brooklynovi je 12, Romeovi 8 a Crhovi 6." Victoria teď čeká jejich čtvrtého potomka, kterým bude holčička. Ta má ale s kérkami u tatínka utrum, prý bude mít zákaz.

"Nejsem si úplně jistý, že bych dceři nějaké tetování povolil. U kluků mi budou chybět argumenty. Mám rád svoji osobitost, kterou tetování vyjadřuje, i když nevím, jak v nich budu vypadat v pětasedmdesáti," přiznal David Beckham.
STYLE: David Beckham chce tetování na penis - foto

Wow :D

zdroj: www

Láska slova nepotřebuje...

22. june 2011 at 9:40 | Blondie_♥ |  Videa
Potká ji a líbí se mu. Pořád si ale něco poslouchá do sluchátek a moc s ním nemluví. Vypadá ale jako fajn holka...
Je to láska na první pohled? Co potřebuješ k tomu, aby ses zamilovala? Musí to být krásný kluk? Vůdce party? Sportovec? Musí být krásně oblečený a mít nejnovější mobil?
Nebo ti s ním musí být dobře, protože víš, že láska je spíš pocit blízkosti, bezpečí, radosti a důvěry, ale i vášně a těšení se na toho druhého, když ho zrovna nemáš vedle sebe. Že to není jen zalíbení v 'hezkém obalu' a uspokojení z toho, že ti ostatní holky závidí, že máš kluka. Že tam prostě musí být 'něco' víc...

Zdroj - www


Vanessa Hudgens - Candies video :P HOT HOT

22. june 2011 at 9:35 | Blondie_♥ |  Videa
Podívej se na video z focení katalogu zimní kolekce, kterou propaguje hvězda filmu Muzikál ze střední.
"Ahoj jsem Vanessa Hudgens a vítám tě v zákulisí focení mé podzimní řady Candies. Dívej," říká star na úvod. "Dneska jsem si užila hodně legrace, protože jsem si vyzkoušela tolik různých úžasných Candies kousků," pokračuje Van: "Neuvěřitelné boty, úžasné oblečení, opravdu roztomilé topy, nádherné bundy a super bižuterii, jako tyhle úchvatné náramky, prstýnky a zbytek." Na závěr pak Vanessa dodala, že v nové kolekci Candies si každý najde svůj oblíbený kus oblečení.


Zdroj . www

Jak Miley bojuje s love troubles :-) ♥

20. june 2011 at 9:54 | Blondie_♥ |  Rady

Miley Cyrus (18)

"Myslím si, že na zlomené srdce hodně pomáhá speciální playlist. Pusť si nějakou dobrou hudbu a zkus tomu zdrhnout. Já to tak dělám taky. Když jsi zamilovaná, posloucháš celý den jen love slaďáky, ale jakmile tě nějaký kluk nechá, přijdou se tví rodiče zeptat, co má znamenat ten nářez z tvého pokoje. Je to tak? Máme to stejně!:-) Po rozchodu nemůžu ploužáky ani slyšet, uřvala bych se k smrti! OK, přiznávám, že si taky někdy pustím i smutnou vzpomínkovou písničku, abych byla se svou bolestí chvilku sama. Ale to je sebetyranie, to nedoporučuju! Při trápení s láskou mě vždycky nejvíc utěšuje táta. Hodně se mi uleví, když se mu z toho všeho vykecám! On mě nikdy neodsoudí."

STARS: Jak stars bojují s love troubles? - foto

Zdroj: www

Sluneční brýle 2011 :-)

20. june 2011 at 9:42 | Blondie_♥ |  In
MÓDA: Sluneční brýle - foto
Věděla jsi, že sluneční brýle dokážou naprosto změnit tvůj tvar obličeje? A bacha, ne vždy je to ku prospěchu! Díky našemu návodu už ale nikdy nesáhneš vedle!

1. se vzorem na "packách" (Next, 400 Kč)

Hodí se pro tyto typy obličejů: srdcovitý, oválný, hranatý, úzké čelo - široká brada

2. rudé àla Wayfarer (C&A, 198 Kč)

Hodí se pro tyto typy obličejů: srdcovitý, oválný, hranatý

3. květinové retro (C&A, 198 Kč)

Hodí se pro tyto typy obličejů: kulatý, srdcovitý, oválný, hranatý, úzké čelo - široká brada.

4. světlezelené (Benetton, 1 249 Kč)

Hodí se pro tyto typy obličejů: hranatý, úzké čelo - široká brada

5. s leopardím vzorem (Sisley, 999 Kč)

Hodí se pro tyto typy obličejů: srdcovitý, oválný, hranatý

6. kočičí v krémové barvě (Mango, 399 Kč)

Hodí se pro tyto typy obličejů: kulatý, oválný, hranatý

(zdroj: www)