TEST jeho zamilovanosti ♥ :)

29. march 2011 at 9:33 | Blondie_♥ |  Testy
Více ANO↓
Toho kluka rozhodně pekelně znervózňuješ...Gratulace! Tvůj vyvolený kandidát je do tebe zamilovaný až po uši. Pravděpodobně se mu o tobě zdá každou noc a budí se zpocený, i když rozhodně ne hrůzou!:-) Každopádně na tebe dost často myslí. A bere to fakt vážně, jinak by totiž nebyl pořád tak nervózní, když je s tebou. Taky by se tě nesnažil takovým způsobem okouzlit. Není pochyb, máš místo v jeho srdci.
CO DĚLAT? Ááá, velká láska! Nebude to už dlouho trvat, než ti své pocity dá otevřeně najevo. Možná tě pozve na rande, nebo ti dokonce rovnou vyklopí, že se do tebe strašně zamiloval. Pomoz mu a dej mu k tomu příležitost tím, že se budeš snažit být s ním co nejvíc o samotě.
Více NE↓
Tohohle kluka jen tak snadno neprokoukneš...Někdy to vypadá, jako bys pro tohohle kluka hodně znamenala. Často po tom ale bohužel není ani stopy. Jako bys najednou byla jen vzduch. Dobře, možná je k tobě milý a v pohodě si s tebou povídá, ale ne víc než s jakoukoli jinou holkou. Jestli k tobě opravdu něco cítí, tak to před tebou zatraceně dobře skrývá... Pan Záhada!:-)
CO DĚLAT? Flirtuj s ním! Hraj si s dvojsmysly! Snaž se ho zapojit do nenucených hovorů o lásce a životě a hlavně se s ním často směj. Smích otvírá každé srdíčko. Pokud máš ale i po několika marných pokusech pocit, že jsi to pořád TY, kdo musí být iniciativní, a z jeho strany nic nepřichází, tak sorry, ale z vás dvou bohužel asi nikdy nic nebude...
Stejně NE i ANO↓
Prima, určitě jsi mu sympatická!I když občas předstírá, že pro něj neznamenáš nic víc než všechny ostatní holky, není to tak úplně pravda. Určitě si totiž myslí, že jsi skvělá, a moc rád by se ti nějakým způsobem přiblížil a víc tě poznal. Možná si jen není jistý, jestli k němu taky něco cítíš, a má strach, že ho odmítneš...
CO DĚLAT? Jestliže ti na něm taky záleží, budeš muset udělat první krok ty. Ozvi se mu klíďo jako první. Uvidíš, že ani ten největší stydlín ti neodolá, když ho pozveš na zmrzlinu nebo třeba jen na romantickou procházku po parku. Pak se ho jen tak mimochodem ze srandy zeptej, jak by si představoval holku svých snů. A teď to přijde! Vsadíme se, o co chceš, že popíše přesně tebe, a pak si i ty můžeš začít užívat svou veeelkou lásku!:-)
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama