In módní trendy 2011

26. february 2011 at 14:02 | Blondie_♥ |  In
S novým rokem přicházejí nové trendy a ani v tom letošním tomu nebude jinak. Po dlouhé šedivé zimě se konečně můžeš těšit na veselé barevné léto. Pokud jsi milovnice módy a zajímají tě módní trendy 2011, inspiruj se a vyzbroj svůj šatník stylovými kousky i pro tento rok. V tomto článku se zaručeně dozvíš, čím oslníš a překvapíš své okolí.


Hmmm tak se na to podívejme :PP
C.č ↓

Lahodné barvičky
Módní trendy 2011 přicházejí s novým pocitem optimismu a velká změna proběhne hlavně v barevnosti. Na jaře si budeš moci vybírat z oblečení v barvách sytých a zářivých , především z neonově zelené, žluté, či oranžové. Těšit se můžeš na vychytávky z dílny Zaca Posena, které představil v kolekci nazvané Z Spoke. Jsou kombinací ovocných motivů a lahodných barev, ale stále jsou velice stylové a holčičí. I vzory květinové patří mezi módní trendy 2011, proto by jsi se měla poohlédnout po rozpustilých volánkovitých sukních, nebo košilích s kterými uděláš stoprocentnně dojem.

Retro stále sílí

Spousta návrhářů tě svými modely zavede do minulosti, konkrétně do doby 70. let. Módní trendy 2011 tím získají nádech historie. Pouzdrové šaty v jejích kolekcích jsou velmi nadčasové a barvy v odstínech safíru a smaragdu promění každou dívku na jediněčně originální a tajemnou. Do tohoto retro stylu patří plastová bižuterie, boty s kulatou špičkou, či oblečení s proužkatými nebo puntíkatými vzory, jejich koupí trefíš do černého. A co ještě řadíme mezi módní trendy 2011? Opět uslyšíme o tříčtvrtečních kalhotech zvaných "capri ". Na jaře schovej staré džíny, pořiď si tyto zkrácené kalhoty a ukaž světu své nožky. Doplnit je můžeš hitem sezóny - dřeváky. Ne každá z vás je má v oblibě, ale třeba časem jejich kouzlo objevíš. Bohužel některé módní trendy 2011 májí jedno velké minus. Pokud ti příroda nenadělila nohy jako laňce, měla by ses capri kalhotům spíše vyvarovat.

Aby nebylo překombinováno

V neposlední řadě nesmíme zapomenout na detaily, které také řadíme mezi módní trendy 2011, každý model vyzdvihnou a obohatí natolik, že se stává jedinečným a nabere na kreativitě. Pokud máš ráda hru s doplňky letošním top detailem se staly symboly luxusu - střapce. Jejich histrorie začíná již v minulosti, kdy neměly význam designový, nýbrž označovaly vojenské hodnosti a náboženský řád. Ve 20.století prožívají svůj velký comeback, tentokrát ale z důvodu čistě estetického. Díky nim si můžeš vylepšit nejen kabelky, ale i boty nebo kabáty. Proto by ti tento doplněk určitě neměl chybět. A co naopak mezi módní trendy 2011 nepatří ? Tato sezóna je velmi povolná, takže neexistuje nic,co by bylo vyloženě tabu. Jediné, na co si dej pozor, je přehnaná kombinace všech vzorů dohromady a použití zbytečného množství doplňků. Pamatuj: Méně je někdy více! Teď už je jen na tobě, jaké módní trendy 2011 si vybereš a jakou roli budeš hrát v letošní módní sezóně.
Hmmm takže letos budem retroo world :D

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama